CAREER
MANAGEMENT

Programy wspierające procesy zarządzania karierą

SPRAWDŹ OFERTĘ
RECRUITMENT

Pozyskiwanie talentów dla organizacji

SPRAWDŹ OFERTĘ
BUSINESS
CONSULTING

Kompleksowe programy doradcze w obszarze HR

SPRAWDŹ OFERTĘ

Nasza filozofia

W Right Career wierzymy, że każdy człowiek ma ogromny potencjał i dążymy do tego, aby ten potencjał wykorzystał w jak najlepszy dla siebie sposób, realizował i podwyższał jakość swojego życia. Jesteśmy przekonani, że w dzisiejszym świecie tylko talenty ludzi są w stanie budować przewagę i konkurencyjność organizacji.

Kierujemy się tym przesłaniem zarówno w procesach rekrutacji – poszukując talentów do Organizacji naszych Klientów – jak również towarzysząc Klientom w restrukturyzacji, przeprowadzaniu trudnych zmian.
Uczestnikom naszych programów outplacementu towarzyszymy w procesie zmiany kariery czy też w zarządzaniu kryzysem na zawodowym szlaku.

Czytaj więcej

Pomagamy Organizacjom budować zespoły pracownicze, rozwijając umiejętność pracy zespołowej
w kulturze integracji z misją Firmy. Wspieramy pracodawców w budowaniu pozytywnego wizerunku Firmy i rekrutowaniu właściwych ludzi, którzy przyczynią się do budowania i rozwoju tych Organizacji. Naszą pracę opieramy na wartościach, które są dla nas ważne: uczciwości, poczuciu odpowiedzialności, zaangażowaniu, kreatywności, etyce zawodowej, bazowaniu na prawdzie i potencjale każdego człowieka.

Pomagamy Uczestnikom naszych programów outplacementu rozwinąć skrzydła i odbudować poczucie wartości po utracie zatrudnienia.

Nasz sukces to efekt naszej jakości pracy, nieustannego doskonalenia, wiedzy biznesowej, mierzenia efektów, poszukiwań i proponowania innowacyjnych, autorskich rozwiązań dla naszych Klientów. To wynik zaangażowania i konsekwentnej pracy, które poprowadziły tysiące osób przez zmiany w karierze zawodowej ze spektakularnymi rezultatami. Mamy bardzo duże doświadczenie i jesteśmy niezwykle skuteczni we wspomaganiu kariery pracowników 50 plus, 60 plus.

Z sukcesem prowadziliśmy rekrutacje dużych inwestycji, kadr menedżerskich i badaliśmy efekty zatrudnionych przez nas kandydatów. Powyżej 90 % z powodzeniem przekraczało oczekiwania naszych Klientów i rozwijało Organizacje.

Right Career to Firma, w której najważniejsze są profesjonalizm, jakość i pasja do tego, co robimy, oraz budowanie sukcesu naszych Klientów i Uczestników programów outplacementowych.

RIGHT CAREER
zaufany partner w zmianie i rozwoju

O RIGHT CAREER

Right Career to polska Marka dostarczająca spektakularne wyniki w programach outplacementuSzyjemy rozwiązania „na miarę” naszych Klientów/Uczestników, proponując unikalne strategie, których nie stosują inni konkurenci w procesach rekrutacyjnych na rynku!

Kandydaci zatrudnieni przez nas w procesach rekrutacji przekraczają cele biznesowe i przyczyniają się do rozwoju Organizacji naszych Klientów.

Dlaczego? Bo działamy z pasją.

Oferujemy usługi rekrutacji typu Executive Search, rekrutacji i selekcji, outplacementu, zarządzania karierą, doradztwa biznesowego i szkoleń rozwojowych.

Nasi konsultanci  mają doświadczenie w realizacji kilkuset projektów rekrutacyjnych na stanowiska wysokiego, średniego i specjalistycznego szczebla. Od wielu lat doradzają liderom w zakresie rozwoju ich karier zawodowych i marki osobistej. Z sukcesem poprowadzili tysiące osób w całej Polsce w programach outplacementu/zmiany kariery zawodowej.

Rekrutacja, doradztwo w karierze, skuteczne zarządzanie kryzysem związanym z pracą zawodową (programy outplacementu, rozwoju kariery) to nasza największa pasja. To dzięki pasji, zaangażowaniu, indywidualnemu podejściu do każdego człowieka, mierzone wyniki każdego programu pokazują jakość i skuteczność tego, co robimy.

Right Career to unikalne podejście do procesu rekrutacji – dzięki budowanej latami ekspertyzie, wiedzy biznesowej, doradczej i psychologicznej jesteśmy w stanie zachęcić do projektów rekrutacji największe talenty na rynku i tym samym budować sukces Organizacji naszych Klientów.

Unikalna, autorska metodologia Right Career w obszarze outplacementu/ doradztwa kariery zawodowej dopasowana do lokalnych trendów rynku pracy sprawdza się również w poszukiwaniach zatrudnienia na rynkach zagranicznych. Przygotowaliśmy ją w Right Career w oparciu o nasze doświadczenia, nieustanny rozwój wiedzy biznesowej, oczekiwania pracodawców i Uczestników programów – również osób 50-60 plus.

Zachęcamy do weryfikacji profili konsultantów na portalu społecznościowym LinkedIn, gdzie nasi Klienci opisali współpracę z konsultantami i pochwalili się swoimi wynikami.

To opinie naszych Klientów i efektywność są dla nas najważniejsze.

CO WYRÓŻNIA RIGHT CAREER

REKRUTACJA

Ekspertyza biznesowa wynikająca m.in. z doświadczeń w pracy dla marki Egon Zehnder, budowania z sukcesem działu rekrutacji menedżerskich i długoletniej obecności na rynku rekrutacji.

Łączenie w procesie rekrutacji wiedzy biznesowej, psychologicznej i doradztwa zawodowego.

Doświadczenie w pracy i znajomość rynku wszystkich sektorów i zależności pomiędzy nimi (z punktu widzenia rekrutacji i doradztwa zawodowego)

Konsultanci odpowiedzialni za proces i wspierający proces, którzy są znani na rynku pracy i rekomendowani jako zaufani doradcy rekrutacyjni przez największe autorytety w tej dziedzinie.

Ciągłe doskonalenie i przekazywanie naszej wiedzy dalej – jesteśmy wykładowcami na uczelniach wyższych, gdzie uczymy studentów wiedzy niezbędnej w procesach rekrutacji, a także jesteśmy aktywni w mediach – mamy na swoim koncie kilkadziesiąt artykułów i wypowiedzi dla prasy i telewizji, które są dostępne w Internecie.

Profesjonalizm i doradztwo – dla naszych kandydatów biorących udział w procesach rekrutacji jesteśmy zaufanymi doradcami zawodowymi.

OUTPLACEMENT

Skuteczność naszych konsultantów w programach outplacementu wynosząca powyżej 95% (gdzie 95/100 osób otrzymuje nową pracę)

Skuteczność nie tylko w outplacemencie, ale jednocześnie w upgrade’owaniu karier naszych Klientów – 70% osób zmienia pracę na wyższe stanowiska, z wyższym wynagrodzeniem.

Najwyższe wyniki w skuteczności programów 50 i 60 plus, dzięki strategii i wierze w potencjał człowieka.

Autorskie rozwiązania w procesie zarządzania karierą i zarządzania wizerunkiem.

Tworzenie indywidualnych rozwiązańnie masowych.

Ekspertyza biznesowa wynikająca m.in. z doświadczeń w pracy dla marki Egon Zehnder, budowania
z sukcesem działu rekrutacji menedżerskich i długoletniej obecności na rynku rekrutacji.

Z powodzeniem zrealizowaliśmy setki programów outplacementu i przeprowadziliśmy setki menedżerów do nowych organizacji. Mamy 100% pozytywnych rekomendacji na rynku. Nasze doświadczenia i sukcesy predestynują nas do edukowania innych z outplacementu na wyższych uczelniach.

Nieustanne doskonalenie i proponowanie innowacyjnych rozwiązań. Każdy dzień to dzień inspiracji
i nowych pomysłów w Right Career i nasi Uczestnicy to wiedzą!

Zobacz opinie naszych Klientów - zadowolenie i wymierne efekty u naszych Klientów są najważniejsze

Formularz Kontaktowy

Zaufali nam

Do Klientów Right Career należą międzynarodowe organizacje o zasięgu globalnym z branż: finansowych, produkcyjnych, farmaceutycznych i FMCG – liderzy w swoich sektorach